נדל"ן בפורטוגל

שוקלים להיכנס לתחום הנדל"ן בפורטוגל? במיוחד בשבילכם אנחנו שמחים לארח בבלוג את "קאזה פורטוגל"!

פורטוגל היפהפייה נמצאת כיום בצמיחה כלכלית מרשימה כשהמגמה רק הולכת וגדלה. בשנים האחרונות נחשבת המדינה לאחד מיעדי הנדל"ן המבוקשים בעולם – מחירי הנדל"ן אטרקטיביים מאוד ומניבים תשואה יפה, הביורוקרטיה קלה והמסים נמוכים. לכן, שוק הנדל״ן בפורטוגל דינמי מאוד, תוסס ונמצא בתנופה חיובית.

ממשלת פורטוגל מאפשרת גם למי שאינם אזרחי המדינה או מדינות האיחוד האירופאי לנהל עסקים במדינה, ומשקיעים זרים נוהרים אליה כשהם נהנים מהטבות מס משמעותיות ומהאפשרות לקבל מימון בנקאי. בנוסף, יוקר מחיה נמוך לעומת איכות חיים גבוהה, שלטון יציב, מזג אוויר נוח וכמובן מסלול ויזה זהב (Golden Visa), מעודדים תושבי חוץ להשקיע בנדל"ן בפורטוגל.

ברחבי המדינה ניתן למצוא מגוון רחב של נכסים במחירים אטרקטיביים כמו דירות להשכרה לטווח קצר וארוך, דירות נופש בעיר ומחוץ לעיר, בתי נופש בעיר או בכפר, בניינים, חוות ונכסים מסחריים מניבים (משרדים, חנויות, מחסנים וכד').

פורטוגל נחשבת כיום גם לאחד מיעדי התיירות הפופולאריים ביותר בעולם. בשנים האחרונות זכתה המדינה בפרסים בינלאומיים בתחום התיירות. מיליוני איש מבקרים בה מדי שנה ועם הזינוק בתיירות נוצר גם ביקוש לבתי מלון ומקומות לינה אחרים עבור התיירים הרבים, שחלקם מעדיפים לשכור דירות לטווח קצר כדוגמת Airbnb במקום לשהות בבית מלון.

מלבד התיירים הרבים המגיעים למדינה מידי שנה, יותר ויותר אנשים עוברים לגור בפורטוגל, אם לצורך עבודה או לצורך לימודים. אלה שוכרים דירות לטווח ארוך. לאור האמור, משקיעים מגלים עניין בהשקעות נדל"ן בפורטוגל ובפוטנציאל הטמון בהן.  

ליסבון היא העיר הגדולה ביותר והמבוקשת ביותר בקרב התיירים ומשקיעי הנדל"ן, כי היא העיר שבה "הכל קורה". קסומה ויפה, תוססת ומעניינת ובה נמצא המרכז הכלכלי והתרבותי של פורטוגל.  בליסבון יש מגוון הזדמנויות עסקיות אטרקטיביות ובראשן שוק הנדל”ן שהולך וגדל לצד הבום התיירותי ששוטף את העיר.

בשני העשורים האחרונים נעשה מאמץ לשפץ את העיר העתיקה והאזורים ההיסטוריים של העיר. המשקיעים "גילו" את ליסבון, ורבים רוכשים בניינים שלמים בשכונות הישנות במטרה לשפץ אותם  ולהשכיר את הדירות לשהייה קצרה או ארוכה, או במטרה להפוך את הבניין כולו לבתי מלון. בנוסף, אפשר להשקיע כמובן בנכסים חדשים או מסחריים בעיר. כל הנכסים נרכשים במחירים משתלמים והתשואה נאה.

פורטו, העיר השנייה בגודלה בפורטוגל שנחשבת לבירת צפון המדינה, היא יעד מבוקש להשקעות נדל"ן גם כן הודות לכמות התיירים הגבוהה שמבקרים בעיר, בה מחירי הנדל"ן עדיין נמוכים יותר לעומת ליסבון.

ניתן כמובן לרכוש נכסים בערים יפות אחרות, בכפרים ציוריים, באזורי נופש ובאזורי תיירות מקסימים, במחירים נמוכים בהרבה מאשר בליסבון ופורטו. חוות הן גם יעד מיוחד לרכישה. הטבע הפורטוגלי נחשף בפני רבים ועמו עולה הביקוש לרכישת חוות עם שטחי אדמה גדולים במחירים מעוררי עניין.

ההשקעה בנדל"ן בפורטוגל קורצת למגוון רחב של אוכלוסיות מן העיר ומן הכפר; אנשים פרטיים החל מצעירים ועד לפנסיונרים, זוגות ומשפחות, עצמאיים ושכירים, כאלה שקיבלו דרכון פורטוגלי וגם חברות גדולות וקטנות.

כפי שנוכחתם, בפורטוגל יש כיום הזדמנויות מגוונות בתחום הנדל"ני. במידה ואתם חושבים לקנות נכס אתם מוזמנים לפנות לקאזה פורטוגל, אשר מציעה נכסים רבים המתאימים לכל מידה ובהתאם לבקשת המשקיעים.

לקאזה פורטוגל יש את הידע וההבנה בשוק המקומי. תוכלו לקבל מהחברה ייעוץ והדרכה לאורך כל התהליך – החל מההתעניינות הראשונית, ועד להרמת כוסית לחיים על מימוש העסקה :)

אתם מוזמנים להתרשם מהאפשרויות שקאזה פורטוגל מציעה באתר האינטרנט של החברה וכן ליצור איתם קשר לתיאום פגישות היכרות במהלך הטיול שלכם בפורטוגל – www.casaportugal.co.il

לוגו קאזה פורטוגל -  Casa Portugal Logo