מסעדות דגים בליסבון

פורטוגל היא מדינה די קטנה – שטחה היבשתי מדורג במקום 111 בעולם. עם זאת, האזור הכלכלי הבלעדי שלה הינו העשירי בגודלו בעולם, ומקום שלישי באירופה. מצב זה הוא תוצאה של תור הזהב של פורטוגל; בתקופה ההיא, פורטוגל הייתה אימפריה ימית עצומה, אשר הייתה ממוקמת במיקום אסטרטגי – המדינה הכי מערבית באירופה, הפונה לחופי האוקיינוס האטלנטי. באופן טבעי, ענף הדייג צמח להיות אחד מהענפים הבולטים בפורטוגל. אזרחי פורטוגל, לצד אזרחי יפן ואיסלנדף מככבים בסטטיסטיקות במקום הראשון בעולם כצרכני פירות הים לנפש.

אז אתם מבינים שאתם בדרך ליעד המתמחה בדגים, ולכן אנו מקדישים את הכתבה הזו לטובת המלצות על מסעדות המצטיינות במנות הדגים שלהן באזור ליסבון והסביבה:

מסעדת דגים בליסבון

  • Cervejaria Ramiro – ללא ספק מוסד פירות הים הכי מפורסם בליסבון שהפך לשם דבר בקרב חובבי פירות הים מכל העולם.

כתובת: Av. Almirante Reis n1 - H, 1150-007 Lisbon

  • Sea Me – מסעדת דגים חדשנית ויוקרתית שהפכה להיות חלק מסצנת המי ומי של ליסבון.

כתובת: Rua do Loreto 21, 1200 Lisbon

  • Azenhas do Mar – ממוקמת לא הרחק מסינטרה, עיירה קרובה לליסבון, והיא פשוט יעד חובה בביקורכם באזור. מסעדת הדגים המיוחדת הזו ממוקמת על צוק והנוף הנשקף ממנה פשוט מרהיב. חובה חובה חובה! מומלץ להזמין מקומות מראש. 

כתובת: Lugar das Restaurante Piscinas Azenhas-do-Marm, 2705-098 Colares

  • Furnas do Guincho – מסעדת דגים של האליטה הפורטוגזית, ממוקמת בחופי גינשו שבקאשקאיש. והדגים - מעולים! אם אתם מגיעים יותר מארבעה אנשים למסעדה – מומלץ להזמין דג במלח. את הדג הגדול, שאת גודלו מתאימים למספר האנשים, מפלטים מול עיניי הסועדים וזו חוויה בפני עצמה. שלא לדבר על הנוף היפה לעבר האוקיינוס. אבל... יש להתאזר בסבלנות רבה, שכן הכנתו של הדג הענק לוקחת זמן. 

כתובת: Guincho, 2750-642 Cascais

  • Monte Mar – מסעדת דגים מפורסמת בעלת שני סניפים הממוקמים סמוך לים ולנהר (אחת בחוף גינשו והשנייה בנמל ליסבון).

כתובת: Guincho 2750-053/ Armazem 65 Cais do Gas 109, R. de Cintura a Santos, 1200 Lisbon

בתיאבון :)