מלונות מומלצים בפורטו

שיתוף הכתבה
דף הבית / המלצות למטייל / מלונות מומלצים בפורטו

מלונות מומלצים בפורטו

אם שמעתם שליסבון היא עיר הררית, חכו עד שתגיעו לפורטו. פורטו הינה עיר הררית במיוחד ועל כן יש להשכיל בבחירת המיקום בו תלונו. עובדה שתקל על המשימה, היא היותה של העיר קטנטונת. המרחקים בין אתרים החשובים באזור המרכז הם קטנים וכמעט כל מיקום באזור יכול להיות נוח ויעיל. עם זאת, מומלץ לכוון ללינה באזור הבאישה (Baixa), ובפרט בסביבת השדרה המרכזית Avenida dos Aliados.

לאחר סקירה רחבה של המלונות בפורטו גיבשנו עבורכם את רשימת המלונות המומלצים לטעמנו. הרשימה מחלוקת לפי האזורים השונים של העיר; אזור הבאישה כאמור, ואזור הריביירה (Ribeira) הסמוך לנהר. כמו כן, לא יכולנו להחסיר המלצה על מלון אחד מצדו השני של הנהר בעיר וילה נובה דה גאיה.

רוצים ליהנות מהנחות בסיורים? בואו לקרוא על החבילות שלנו >>

בשונה מליסבון, בה אזור הבאישה מתייחס לאזור שליד הנהר (העיר התחתית שנמצאת באזור מישורי) בפורטו אזור הבאישה הוא לא ממש תחתי וכולל בתוכו גבעות. האזור המישורי שנמצא ליד הנהר זהו אזור הריביירה, אך יש לקחת בחשבון שהוא מצריך טיפוס לכל מוקדי העניין שבאזור הבאישה. אלו בהחלט שני האזורים בהם נמליץ לתייר לשהות, שכן שם נמצאים האתרים ומוקדי העניין המרכזיים של העיר הקסומה הזו.

אזור הבאישה

 5 כוכבים

Intercontinental

4 כוכבים

Hotel Teatro

Flores Village Hotel&Spa

Hotel Premium Porto Downtown

3 כוכבים

Grande Hotel do Porto

 

אזור הריביירה

5 כוכבים

Pestana Vintage Porto Hotel

4 כוכבים

Eurostars Porto Douro

Porto River

The House Ribeira Porto Hotel

Hotel Carris Porto Ribeira

3 כוכבים

Ribeira do Porto Hotel

Hotel de Bolsa

 

כמובטח – מצטרפת לרשימה המלצה גם על מלון בעיר שנמצאת מצדו השני של הנהר. זה אולי נשמע לכם מוזר, אך בין הערים מפריד גשר של חמש דקות הליכה. המלון המדובר הוא מלון Yeatman והוא כנראה המלון הכי מדובר ויוקרתי באזור הצפון. למפונקים שביניכם – מומלץ בחום!

 

היכן שלא תבחרו ללון – מצפה לכם הנאה רבה בעיר פורטו.

לאחר התמקמות אתם יותר ממוזמנים להצטרף אלינו לסיור בפורטו הקלאסית (:

 

*ההמלצות שגובשו הינן על פי חוויה אישית של הצוות שלנו מהמלונות השונים ואין אנו לוקחים אחריות על אי שביעות רצון ממלון כזה או אחר שברשימה.

 
 
 
 

לקריאה נוספת