סיור קולינרי בליסבון

דף הבית / סיורים / סיור קולינרי בליסבון

סיור קולינרי רגלי בפינות המיוחדות של ליסבון

בואו לגלות איתנו את פורטוגל דרך הבטן ובעברית!

3 שעות 60 אירו ליסבוןסיור בעברית!

שימו לב! סיור זה משתתף בחבילה המקנה הנחה לכל משתתף: החבילה של ליסבון

מה מחכה לכם בסיור הקולינרי?

המטבח הפורטוגלי הוא ייחודי ומרתק, מעבר לטעמים נהדרים, הוא טומן בחובו היסטוריה ותרבות מעניינות. פסטה וקרואסון כבר מזמן הפכו לנחלת ההמונים.. לנו הישראלים המטבח הפורטוגלי פחות מוכר וזה בדיוק מה שהופך את הסיור שלנו לכל כך מעניין ומיוחד! חקרנו את השטח היטב ויצרנו עבורכם מסלול שהוא כולו ביס אחד מושלם 🙂

הצטרפו אלינו למסע של טעימות בסימטאות ליסבון ותזכו לטעום ולחוות מגוון מאכלים ומשקאות פורטוגליים מעולים. הסיור כולל טעימות רבות ומגוונות מכל הסוגים; מאפים פורטוגלים לצד קפה אמיתי, “פשטל דה בקלאו” בליווי בירה, סרדינים בשילוב יין מקומי ועוד ועוד! תכינו את הבטן כי מהסיור הזה אין מצב שתצאו רעבים!

המסלול הרגלי שלנו עובר בשכונות קסומות של העיר ולאורכו נהנה גם מסימטאות צבעוניות, חנות ספרים עתיקה, תצפית מרהיבה והפתעות נדירות שאספנו במיוחד בשבילכם. את הטעימות נערוך במגוון מקומות – מאוכל רחוב, דרך מאפייה מקומית ועד לשוק האוכל כמובן!

פרטים נוספים

העלות כוללת מגוון טעימות של מאכלים משובחים ומשקאות טובים וכמובן את ההדרכה בעברית.

*אנו משתדלים להתאים את הטעימות בסיור למגוון המשתתפים עד כמה שניתן, עם זאת – אין ביכולתנו להיענות לכל רגישות או טעם אישי של כל אחד/ת. הסיור אינו כשר, טבעוני או מותאם לרגישים לגלוטן.

ככל שאתם מגיעים עם ילדים מתחת לגיל 18 או מעוניינים באפשרויות צמחוניות – אנא ציינו זאת בטופס הפנייה על מנת שנוכל להערך עם חלופות מתאימות.

מספר המקומות בסיור מוגבל וההרשמה היא על בסיס מקום פנוי, מומלץ להקדים ולהירשם.

הסיור מותנה בהרשמה של מינימום 4 אנשים – במקרה של הרשמה עבור 3 אנשים או פחות, יש להמתין לאישור רשמי כי הסיור אכן מתקיים.

נקודת המפגש
תמונות מהסיור

בחרו תאריך והירשמו

סיור קולינרי בליסבוןהכירו את הצוות של ליסבון