סיור טעימות בפורטו

דף הבית / סיורים / סיור טעימות בפורטו

סיור טעימות בפורטו

הצטרפו אלינו למסע טעימות מסוגי האלכוהול והמאכלים הייחודים של פורטוגל!

שעתיים וחצי 45 אירו לאדםפורטוסיור בעברית!

שימו לב! סיור זה משתתף בחבילה המקנה הנחה לכל משתתף: החבילה של פורטו

מה כולל סיור הטעימות בפורטו?

הצטרפו אלינו למסע של טעימות בסביבת פורטו, במסגרתו נטעם מגוון רחב של יינות המאפיינים את צפון המדינה לצד מאכלים מקומיים. נעשה זאת בסיור רגלי אשר חוצה את הגשר המפורסם מהעיר פורטו לעבר העיר מצדו השני של הנהר – “וילה נובה דה גאיה”. לאורך הסיור נהנה ממראות נסתרים של העיר, אך בעיקר נשוטט מחויכים מטעימה לטעימה 🙂

בואו לחוות אתנו את צפון פורטוגל דרך הרגליים והבטן! במהלך הסיור נחווה טעימות של מטעמים מקומיים כגון: קרוקטים, גבינה מההרים וממתק שוקולד מסורי מפנק. זאת לצד משקאות ייחודיים כמו: יין ירוק, בירות מקומיות ואיך לא – יינות הפורט!
המקומות בהם נבקר יהיו מגוונים; החל מבתי עסק ותיקים ואותנטיים, ממשיך דרך חנות בוטיק וכלה, כמובן, במרכז טעימות מקומי ליינות הפורט.

סיור הטעימות שלנו מהווה סיור משלים לסיור של פורטו הקלאסית במרכז העיר. מי שיבחר להצטרף אלינו לשני הסיורים יוכל להגיד בוודאות שהוא ראה וחווה את עקרי האטרקציות שבסביבת פורטו! כי בינינו – כדי להעריך את פורטו עד הסוף – צריך לצאת לתצפת עליה מהצד השני של הנהר 😉

אז אם בא לכם לצאת לחוויה שונה ומיוחדת אשר מאפיינת את המקום – בואו לתפוס אתנו ראש בסגנון פורטוגלי!

פרטים נוספים

העלות כוללת טעימות אוכל, טעימות של סוגי אלכוהול שונים וביקור במרכז טעימות של יינות הפורט.

*אנו משתדלים להתאים את הטעימות בסיור למגוון המשתתפים עד כמה שניתן, עם זאת – אין ביכולתנו להיענות לכל רגישות או טעם אישי של כל אחד/ת. הסיור אינו כשר, טבעוני או מותאם לרגישים לגלוטן.

ההשתתפות בסיור מיועדת לגילאי 18 ומעלה. ככל שאתם מגיעים עם ילדים מתחת לגיל המותר – אנא ציינו זאת בטופס הפנייה וחלופות ייוצעו בהתאם.

מספר המקומות בסיור מוגבל וההרשמה היא על בסיס מקום פנוי, מומלץ להקדים ולהירשם.

נקודת המפגש
תמונות מהסיור

בחרו תאריך והירשמו

סיור טעימות בפורטו