איך להגיע משדה התעופה בפורטו לעיר

סיורים מומלצים

יש לכם שאלה? אנחנו פה!

הצטרפו לקהילת המטיילים בפייסבוק

שיתוף הכתבה
דף הבית / המלצות למטייל / איך להגיע משדה התעופה בפורטו לעיר

איך להגיע משדה התעופה בפורטו לעיר

הגעתם זה עתה לשדה התעופה שבפורטו, עייפים אחרי הטיסה, אך באותה עת נרגשים לקראת ההיכרות עם היעד החדש. שלא כמו בליסבון – בה השדה ממוקם ממש בתוך העיר, שדה התעופה של העיר פורטו נמצא מחוץ לעיר באזור שנקרא מאיה (Maia), המרוחק כ-13 קילומטרים מהעיר.

אם תהיתם מהי הדרך הכי טובה להגיע לעיר אז התשובה הפשוטה היא מונית. אנו מניחים כי אתם עמוסים במזוודות ושקיות דיוטי פרי ותרצו לחסוך מעצמכם את הטלטול שבהתניידות אחרת. מונית מהשדה בפורטו לעיר תעלה לרוב כ-20 אירו. אורך הנסיעה כ-25 דקות ובשעות העומס עלול לנשוק ל-40 דקות.

בואו להתרשם מרשימת הסיורים שלנו >>

האפשרויות הנוספות הן –

מטרו

שימוש במטרו מהווה פתרון זול בעלות של 2.40 אירו. אולם, שימו לב כי ייתכן שתדרשו להחליף קו באמצע כנראה בתחנת Trinidade, על מנת להגיע ממש למרכז העיר. תדירות הרכבות היא לא גבוהה ולא פעם תדרשו להמתין כ-20 דקות בהחלפה, מה גם שלא בכל התחנות יש גישה נוחה לירידה ועליה עם מזוודות. המטרו בפורטו עובד בכל יום בין השעות 6:00 בבוקר ועד השעה 1:00 בלילה.

שאטל

בדומה למטרו, גם שימוש בשאטל הוא פתרון זול ואולי אף נוח יותר, שכן לא נדרש להחליף קו באמצע כדי להגיע למרכז העיר ואין צורך לגרור את המזוודות והשקיות יותר מדי עד ההגעה לתחנה אשר נמצאת סמוך ליציאה משער הנחיתות. עלות כרטיס חד כיווני הינו 5 אירו ו-9 אירו אם קונים לשני הכיוונים מראש. שירותי השאטל מהשדה לעיר פעילים בשעות 4:45-0:30. לקניית כרטיסים מראש, לחצו כאן.

 
 
 
 

לקריאה נוספת