המדריכים שלנו

דף הבית / המדריכים שלנו

צוות פורטוגו – מי אנחנו?

החל מקיץ 2016, פורטוגו מציעה סיורים בעברית בפורטוגל בליווי של צוות מדריכים מקומיים. אנו מאמינים בסיורים שמתמקדים בעיקר ובפיקנטי, ללא חפירות מיותרות ואנו פה על מנת לעזור לכם להכיר את פורטוגל בדרך הנוחה והנעימה ביותר. צוות המדריכים שלנו מורכב מישראלים צעירים ואנרגטים המתגוררים ברחבי פורטוגל; הם נושמים אותה, מכירים את כל סודותיה ואפילו חולמים בפורטוגזית. כך שמבחינתכם, אתם מקבלים מדריך פורטוגזי, אבל בעברית!

אולי אין לנו את רונאלדו, וגם לא את עמליה רודריגז, אבל כל מדריך שמצטרף לכוחותינו עובר הכשרה מקצועית מעמיקה, שמטרתה לדאוג שאתם תחוו טיול של פעם בחיים בעזרת הסיורים המודרכים בליסבון והסביבה.

מלבד ההכשרה שאנו מעניקים, על מנת להיות מדריך טיולים בליסבון והסביבה נדרש להחזיק ברישיון הדרכה שניתן על ידי משרד התיירות של פורטוגל. חשוב לנו שתדעו שכלל המדריכים שלנו מחזיקים בתעודה והם כשירים ללוות אתכם ברחובות העיר.

אז תנשמו לרווחה, תשכחו מהכל ותנו לנו להוביל אתכם מבלי התעסקויות מציקות של ארגונים! אנו נדאג להכין לקראתכם את כל הדרוש, ולכם ישאר רק לישון טוב בטיסה ולהגיע נמרצים לנקודות המפגש השונות שלנו.

הצטרפו לסיורים השונים עם המדריכים המקומיים שלנו המתגוררים בפורטוגל ומכירים את כל סודותיה, ותיהנו מחוויה מקצועית ומיוחדת המתאימה לכל אחד.

רוצים להכיר את מי שמחכה לכם? הנה רשימת המדריכים התותחים שלנו: