טיולים לפורטוגל

דף הבית / טיולים לפורטוגל

פורטוגל הקסומה מציעה כל כך הרבה למבקרים בה, החל מערים אותנטיות ומודרניות כאחד, ממשיך בעיירות קסומות ונופים עוצרי נשימה וכלה בחופים מרהיבים בכל גווני הכחול. טיול לפורטוגל יכול לכלול שילוב של כל הנפלאות הללו, אף אם מדובר בטיול קצר…

סרה דה אראבידה

לרוב בניית הטיול לפורטוגל מתחילה מהידיעה שלליסבון – בטוח מגיעים! אך לאחר הידיעה הזו, מתעוררות שאלות רבות; מתי? האם בהתחלה, באמצע או בסוף? לכמה ימים? האם די ביומיים או שעדיף להישאר כשבוע? באיזה זמן בשנה? האם בשיא העונה או דווקא בחודשים אחרים? האם כדאי לשכור רכב מהארץ? האם מומלץ להסתובב איתו בעיר? ועוד סימני שאלה רבים נוספים…

אז במקום להסתבך עם בניית המסלול והוצאתו לפועל – “פורטוגו” מציעה לכם אפשרות לתאם טיולים בפורטוגל, הכוללים ליווי של מדריך/ה דובר/ת עברית וכן הסעות בחלקי הטיול הנדרשים. לא, זהו לא טיול מאורגן הכולל את כל החבילה ועוד עשרות אנשים זרים, אלא טיול בפורטוגל המותאם להעדפותיכם בהתחשב בכל המשתנים החשובים לכם. חופים, נופים, יינות, מסיבות – לאחר שנכיר את תחומי העניין שלכם – נוכל לתאם עבורכם מסלול אידיאלי.

על קצה המזלג, הנה לכם מספר המלצות לטיולים אפשריים בפורטוגל:

מסלול טיול ל-8 ימים בפורטוגל

המסלול הקלאסי בפורטוגל יהיה בן 8 ימים והוא יכלול מעבר מעיר הבירה – ליסבון לעיר שנחשבת כבירה השנייה – פורטו. באפשרות הזו יוקדשו כיומיים לכל אחת מהערים, ואת יתר הזמן תוכלו להעביר בדרך שביניהן אשר כוללת עצירה במקומות מיוחדים ומגוונים. בטיול שכזה תספיקו לחוות הכל מהכל; ערים גדולות, עיירות קטנות, ערים היסטוריות, טבע בכל גווני הירוק, חופים ואף חיבור להיסטוריה של יהודי פורטוגל. כמו כן, המסלול יאפשר לכם ללון בפוזאדות של פורטוגל, הידועות כחוויה מומלצת במיוחד. לקריאה מורחבת בנושא טיול בן שמונה ימים בפורטוגל, לחצו כאן.

פורטו - Porto

טיול ל-5 ימים מליסבון לפורטו

למי שאינו יכול להקדיש 8 ימים לטיול, אך עדיין מעוניין להספיק לטעום מהרבה דברים, ניתן לקצר את המסלול האמור ולצאת אף לטיול בן חמישה ימים בין ליסבון לפורטו. המשמעות היא שלא ניתן יהיה לעבור בכל היעדים שבדרך, אך בהחלט ניתן יהיה לבחור את המעניינים ביותר ולהתמקד בהם. לחצו כאן לקריאה מורחבת בנושא טיול בן חמישה ימים בפורטוגל.

למידע על סיורים בעברית בפורטוגל לחצו כאן >>

טיול כוכב מליסבון

אפשרות נוספת שיכולה להתאים למשפחות עם ילדים שמעדיפות להתמקם בעיר אחת תהיה מסלול כוכב מליסבון. באפשרות הזו נקדיש גם כן כיומיים לעיר, וביתר הימים, כשלושה למשל, נצא לטייל בעיירות ומקומות שונים בסביבת ליסבון. כל יום יפתיע מחדש ויחשוף אתכם לאזורים שונים של המדינה. על אף שלא תנועו הרבה בדרכים – עדיין תרגישו כי אתם מגלים אזורים רבים של פורטוגל.

Lisbon Street Car

מליסבון לדרום פורטוגל

לנופשים שביניכם, ניתן יהיה לתאם טיול שמתחיל בליסבון ובהמשכו כולל את החופים המרהיבים של דרום המדינה באזור אלגארב. זוהי אפשרות נפלאה לחודשי הקיץ, למי שמעוניין לטייל בעיר וסביבתה, אך גם להסתלבט כמה ימים על חוף מוזהב ומי תכלת.

אלגארב

טיול באיים של פורטוגל

ואיך אפשר שלא לדבר אפשרות של טיול בפורטוגל המשלב הגעה לאחד מאזורי האיים של פורטוגל: איי מדיירה או האיים האזוריים. האיים הללו, כל אחד בפני עצמו ושניהם יחד, ידועים בשל הנופים המטריפים שלהם. אמנם נדרש להשקיע טיסה נוספת על מנת להגיע אליהם, אך בתכנון יעיל ניתן ואף שווה לעשות כן. למי שמחפש להשקיע בטיול מעט שונה – זוהי אפשרות מעולה. ניתן יהיה לבחור כל מסלול שהוא בסביבות ליסבון/ פורטו/ אלגארב, ולשלב עמו טיסה לאחד מהאיים הללו.

האיים האזוריים

בכל האפשרויות האמורות תוכלו לבחור האם לשלב הדרכה צמודה בכל הימים או רק בחלקם, האם לטייל עם רכב צמוד קבוע או רק באזורים מסוימים, ובעזרת המלצותינו לשבץ את הכל באופן המדויק והמומלץ ביותר גם בהתאם למועדים השונים.

למידע על חבילות של סיורים בעברית בפורטוגל לחצו כאן >>