סיור ממוקד באזור בלם

דף הבית / סיורים / סיור ממוקד באזור בלם

סיור ממוקד באזור Belém

הצטרפו אלינו למסע בעקבות מגלי הארצות הגיבורים של פורטוגל!

שעה וחצי 20 אירו לאדםליסבוןסיור בעברית!

שימו לב! סיור זה משתתף בחבילה המקנה הנחה לכל משתתף: החבילה של ליסבון

מה מחכה לכם בסיור הרגלי באזור בלם?

כשמונה קילומטרים ממרכז העיר ממוקם רובע בלם (בית לחם) המפורסם של ליסבון. זהו אחד האזורים המפתיעים של העיר, בהיותו מעוצב בסגנון שונה לחלוטין מהצפיפות הצבעונית של מרכז העיר. בואו להתרשם ממנו עמנו, לשמוע על תקופתה המשגשגת של האימפריה הפורטוגלית ולטעום את הפשטל דה בלם – המאפה המסורתי המפורסם! תסמכו עלינו, את זה אתם לא רוצים לפספס. 

במהלך הסיור נעבור במוקדי העניין המרכזיים של רובע בלם, ביניהם: מגדל בלם על גדת הנהר (ביקור מבחוץ), אנדרטת מגלי הארצות הידועה, מנזר ז’רונימוש המרשים, ואיך לא, המאפייה המפורסמת והמסורתית להכנת פשטל דה בלם. על אף שאזור בלם מרוחק ממרכז העיר, כל אחד מהאתרים בהם נבקר נחשב היום לסמל מרכזי של ליסבון, המפאר את תור הזהב של האימפריה הפורטוגזית בתקופת עידן התגליות. תתכוננו להרים את העיניים לעבר אתרים מרשימים בני מאות שנים ולגלות על התקופה הכי יפה בהיסטוריה של פורטוגל. 

הסיור באזור בלם מהווה סיור משלים לסיור של ליסבון הקלאסית במרכז העיר. מי שיבחר להצטרף אלינו לשני הסיורים יוכל בוודאות להגיד שהוא ראה וחווה את עיקרי העיר! הצטרפו אלינו לסיור הייחודי באזור בלם, סיור אידיאלי למשפחות ולכולם, בו נעניק לכם את הסודות שאפילו גוגל וספרי התיירות לא מכירים ונחסוך לכם את התור במאפייה של בלם. הכל בחיוך ובקלילות האופייניים לנו 🙂

פרטים נוספים

העלות כוללת את הטעימה של המאפה המסורתי.

הסיור יוצא בכל מזג אוויר, אך במקרה של גשם מומלץ להצטייד במטריות.

הסיור מותנה בהרשמה של מינימום 4 אנשים – במקרה של הרשמה עבור 3 אנשים או פחות, יש להמתין לאישור רשמי כי הסיור אכן מתקיים.

אנו מחכים לכם בנקודות המפגש בחולצות כחולות. 

נקודת המפגש
תמונות מהסיור

בחרו תאריך והירשמו

סיור ממוקד באזור בלםהכירו את הצוות של ליסבון