מועדונים בליסבון

שיתוף הכתבה
דף הבית / המלצות למטייל / מועדונים בליסבון

מועדונים בליסבון

אי שם בשנות ה-90 הוקמו בליסבון מספר מועדונים שהפכו אותה לעיר מרכזית בסצינת חיי הלילה. אמנם רוב המועדונים הללו כבר לא קיימים, אך העיר עדיין מספקת מקומות מכל הסגנונות למי שמחפש לחגוג בלילות.

עבור הפורטוגזים – זריחה לא בהכרח מסמלת את תחילתו של היום, בסופי שבוע לרוב היא תסמל דווקא את סופו. רוב המועדונים פתוחים רק בערבי שישי ושבת, חלק גם בחמישי, והם מתחילים את פועלם קרוב לשעה 00:00 ולפעמים אפילו 2:00.

המטרה: לרקוד עד אור הבוקר!

נמליץ לכם להציץ בכתבה שלנו על חיי הלילה בליסבון כדי להתעדכן מה אפשר לעשות לפני כן.

שמעתם על הסיור החינמי שלנו? לחצו לכל הפרטים >>

שם תתקלו גם בפירוט על ה-מועדון של ליסבון, קודש הקודשים של חיי הלילה, היהלום שבכתר, הדובדבן שבקצפת, הטופ שבטופ – איך שלא תתארו אותו – הוא הראשון לככב ברשימת המועדונים של העיר ליסבון, מועדון ה-

Lux

מועדון הלוקס ממוקם ליד הנהר (סמוך לתחנת המטרו של Santa Apolonia). לקראת אמצע הלילה, כשהברים נסגרים בסביבות השעה 3:00, מועדון הלוקס ממגנט את רוב הבליינים אליו. הכניסה למועדון תעלה כ-12 אירו אשר יומרו לשוברים של שתייה בבר. במועדון יש שלוש קומות ענקיות, ובכל קומה מתנגן סגנון מוזיקה שונה, כאשר על גג המבנה ניתן גם לשאוף אוויר צח. כאמור, הוא מתחיל להתמלא רק בסביבות השעה 3:00, ועד השעה 6:00 בבוקר עוד ניתן לראות אנשים שמחכים בכניסה.

המלצה חמה: תבקרו שם בסוף השבוע.

עוד המלצה חמה: אם אתם חבורה של בנים צעירים – מומלץ להתחבר לחבורת בנות “שיכסו עליכן” במעבר אצל הסלקטורים 😉 בהרבה מהמועדונים בעיר מוצב סלקטור שמסנן אנשים בכניסה – אותה תופעה מוכרת שנתקלים בה רבות גם בתל אביב.

השני בתור ברשימת המועדונים הגדולים והמוצלחים של ליסבון הוא מועדון ה-

Urban Beach

גם המועדון הזה ממוקם ליד הנהר, ובקיץ הוא ידוע בעיקר בהיותו מועדון פתוח לחוף. יש לציין שהאוכלוסיה שיוצאת לשם היא בעיקר צעירה. כמו כן, רצוי להיזהר! אם בכניסה מבקשים מכם סכום גבוה באופן קיצוני מ-15 אירו, זוהי הדרך שלהם לא להעביר אתכם סלקציה. אל תקחו את זה אישית – אין מאחורי ההחלטות שלהם היגיון.

מועדון קטן באזור הברים של הרחוב הורוד נקרא –

MusicBox

המוזיקה שם משתנה מערב לערב, בין אלקטרונית לרוק ועד לדי ג’יים מתארחים מכל העולם. במקום שוררת אווירה של “אנדרגראונד”, אולי לא יתאים לכל אחד.

מועדון בסגנון ממוקד יהיה ה-

Dock’s Club

המועדון ממוקם קרוב לאזור אלקנטרה בליסבון. לעתים קרובות המקום מארח ערבי קונספט משתנים בראשות די ג’יי מומחה. המוזיקה ברובה תהיה מקצבים אפריקאים, מאחר שהמועדון נתמך בעיקר על ידי אנגולנים.

עוד אפשרות, בעיקר לצעירים שביניכם, הוא מועדון ה-

Main

מקום דינמי עצום בן שלוש קומות. הקומה העליונה, הקרויה “אוויר”, כוללת מסעדה יפנית אופנתית שממוקמת במרפסת תחת כיפת השמיים. לאחר שהמטבח נסגר, המרחב הזה מוקדש לקצב המוזיקה הברזילאית. הקומה הבאה, “החדר”, היא שונה בתכלית. כאן מתרחש ה”הארד קור” של המועדנים לצלילי מוזיקת פופ בעיקר. לבסוף, בקומה התחתונה – “אפס”, ניתן לרקוד לצלילי מוזיקה אלקטרונית כבדה.

אם מתחשק לכם יותר מועדון בסגנון אינדי, תלכו לבקר ב-

Incognito

שילוב של רוק אלטרנטיבי ופופ של שנות ה-80. גם במועדון הזה ניתן ליהנות מרחבת ריקודים במרתף לצד לופט בר באוויר הפתוח. מומלץ להגיע מוקדם על מנת להימנע מתורים ארוכים.

מה עוד?

מלא! אם רק תסתובבו באזורי הברים המומלצים, תתקלו בלא מעט מקומות קטנים שמקבצים לתוכם חבורות של רקדנים בצפיפות.

מלבד זאת, בתקופות החגים והאירועים המיוחדים בעיר, מתקיימות מסיבות משתנות בכל מיני בניינים ברחבי העיר – ניתן להתעדכן לקראת המועד הרלוונטי (:

 

יאללה, צאו לקרוע את העיר!

ו… בנות, בהצלחה עם העקבים :0

 
 
 
 

לקריאה נוספת